Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

DEĞERLİ AKÇALI ARSA VE KONUT YAPI KOOPERATİFİ ORTAKLARI

 

24 Yıllık bir süreçte hakkımız olanları alabilmek için mücadele ediyoruz.

Bizler; Bu mücadelede bazen eleştiri alıyor, çoğu kez sizlerin sayesinde gerçekleri görüyor ve yönetim kurulunun da kabul ettiği kazanımlarımız oluyor övgüleri alıyoruz.

Mücadelemiz, hepimizin tek isteği tek amacı olan haklarımızın sonuna kadar almasını istemesinde odaklanıyor. Sonuca kısa yoldan ulaşmamız birlikteliğimizden geçtiğini biliyoruz. Buna rağmen bir kısım ortağımızın mücadeleden yorulup, “Ne verirlerse versinler ne alırlarsa alsınlar buna razıyız” konumuna geldiklerinden ve yapılan yanlışları görmelerine, rağmen yılgınlık nedeni ile göz yummalarından kaynaklandığını biliyoruz.

Sitemiz beklentilerimizi, görüşlerimizi açıklama platformu olarak oluşturulmuş ancak sürekli saldırıya uğrayarak yazışma olanağımız engellenmiştir.

Sitemizi, yeniden yeni formatta hizmetinize açtık ve düzenli olarak gelişmeleri sizlerden alacağımız bilgilerle birlikte yayınlayacağız.

Hiçbir zaman gereksiz söz dalaşına girmeyeceğiz, sadece doğru bildiğimiz konuları sizlerle paylaşacağız. Ancak üzerimize atılan yalan ve yanlış saldırılara da yine doğruları, gerçekleri açıklayarak çıkar çevresini rahatsız etmeye devam edecek, hakkımız olanların kazanılması için çalışacağız.

Kazanımlarımız rant çevresinin kazancından kaybı kadar, 3.381 ortağın ortak kazanımı olacak.

Bizler biliyoruz ki hep birlikte amacımıza ulaşmak için bir araya gelebilirsek sonuca ulaşmamız kısa sürede mümkün olacak ve 24 yıllık beklentimizin sonucuna ulaşmanın gururu ile huzur içinde olacağız.

Şu gerçeği hiç unutmamalıyız, şu anda her ortağın imarlı 347 m2 arsası olup sadece arsa değeri en az 1.000.000 TL’dir. Oysa bu şartlarda birer konut sahibi olsak dahi bu değer 600.000 TL civarına düşecektir. Şimdiki değerleri de herkesçe bilinmektedir.

Sitemizde, bu güne kadar ulaşamadığınız tüm meclis kararlarını, sözleşmeleri, kooperatifimiz hakkında çıkan gazete haberlerini ve kendi görüşlerinizi görme olanağına sahip olacağız,

Ayrıca, aynı adla oluşturduğumuz Whatsapp, İmail, Facebook ve cep telefon mesajlarımızla bu bilgileri sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Lütfen bizimle aynı görüşe sahip olun veya olmayın bize katılarak ortak bir platform oluşmasına katkı koyun. Biz biliyoruz ki farklı düşüncede olanların görüşleri bir araya geldiğinde en doğru sonuca ulaşmak ve birlikte tek yürek olarak çıkarlarımızı savunmak çok daha kolay olacaktır.

Gelin sizlerde bizlere yukarıda belirtilen haberleşme kaynaklarımıza ortak olmanız için telefon, imeil ve facebook adresinizi bildirerek sizlerin de görüşlerini tüm ortaklara duyurulmasına olanak tanıyın.

Bu mücadele, tek hedef olan haklarımız için,

Bu mücadele, gelecekte birbirimize güler yüzle bakabilecek komşuluklarımız için,

Bu mücadele, ne işi var belediye çalışanlarının orada yaşamasına, satsınlar başka yerden konut alsınlar diyerek ortaklarımızı küçümseyenlere karşı olmak için,

Bu mücadele, haklarımızı bir avuç kişiye hibe etmemek için,

Bu mücadele, onurlu, huzurlu geleceğimiz içindir.21.02.2017

 

 

S.S. Akçalı Arsa ve Konut Yapı Kooperatifi Ortak Dayanışma Gurubu

Pin It